(+372) 584 84753
eleonora.miitra@hotelconsulting.ee

Praktika

Praktika

Praktika on suurepärane võimalus vajaliku töökogemuse omandamiseks juba tudengina.

Paljudes koolides on suvepraktika tudengile kohustuslik ja kestab olenevalt tudengi huvidest ja aktiivsusest üks kuni kolm kuud, mille jooksul tudengid tutvuvad praktikabaasiks oleva ettevõtte toimimisega, näevad, kuidas reaalselt õpitut nende spetsialiseerumisvaldkonnas rakendatakse ning ka seda, kas selline töökoht võiks kokku sobida nende karjääriplaanidega.

Hotel Consulting pakub Eestis õppivatele tuengitele võimaluse läbida praktika Itaalias.

Eesmärgiks on pakkuda võimalust arendada oma erialaseid oskuseid rahvusvahelisel tasandil, mis on kindlasti ka oluliseks lisaväärtuseks tulevase töökoha leidmisel.

Pakume praktikat Hotellides sellistes osakondades nagu vastuvõtu osakond, guest-relation, restoran, baar ja SPA. Praktika toimumise ajal suhtleb õpilane oma eriala spetsialistidega omandades oskuseid ja teadmisi kogenud juhendaja käe all.

Praktika kestvus on vastav kooli poolt nõutud tundidele ja praktikale saab ennast registreerida kogu aasta vältel. Praktikaperioodi vältel pakuvad ettevõtted ka stipendiumi vastavalt Itaalias kehtivale seadusele “Biagiarticolo 196/83”.

Pakume praktikat sellistes hotellides nagu:

› ROYAL HOTEL SANREMO *****
› GRAND HOTEL MEDITERRANEO ****
› HOTEL HERMITAGE *****

Soovin registreeruda praktikale
Soovin registreeruda praktikale

    Kõik hotellid ja resordid on klassifikatsiooniga 4 või 5 tärni ja pakkudes oma praktikantidele elamist ja toitlustamist tasuta. Elatakse hotellis või selle vahetus läheduses töötajatele mõeldud korterites.

    Pakume ka tugiisikut kohapeal, kes vajadusel teid abistab.

    Kohustusliku praktika sooritamisse tuleks suhtuda tõsiselt, nähes selles ka ühte võimalustest karjääri alguseks.

    Kindlasti peaks lisama omandatud praktikakogemuse ka oma CV-sse – see kogemus võib tulevikus erialast tööd otsides vägagi määravaks saada. Praktika eduka läbimise järel on tudengil võimalus praktikapaigast ka omale soovitusi saada, mis lisab tööandja silmis usaldusväärsust. Tudeng ise peaks praktikast püüdma võimalikult palju ammutada, et sellest saadud kogemusest tulevikus maksimaalselt kasu oleks! Nii on võimalus just praktika jaoks välja valida oma unelmate töökoht ja ennast seal näidata.